Робота: торговий представник дистанційно Вакансії і робота

В повідомленні електронною поштою, яке ми надіслали щоб підтвердити вашу адресу е-пошти, натисніть посилання й активувуйте сповіщення про вакансії. Створюючи це сповіщення про вакансії, ви погоджуєтеся з Угодою про користування і Політикою конфіденційності LinkedIn. Ви можете будь-коли скасувати підписку на ці повідомлення електронною поштою.

  • Ви можете будь-коли скасувати підписку на ці повідомлення електронною поштою.
  • ✅ 1-2 роки досвіду продажів як SDR, лідген в аутсорсинговій IT компанії.
  • Ми є компанією, яка виконує функції відділу продаж для числених італійських виробників медичного та реабілітаційного обладнання.
  • Наші системи виявили незвичайну активність у вашій комп’ютерній мережі.
  • 🚀 Робота з унікальними спеціалістами, з можливістю брати участь у прийнятті рішень щодо підходу до розробки.
  • 🗓 Гнучкий 5-денний (понеділок-п’ятниця) графік та можливість повної/часткової віддаленої роботи.
  • За вашим запитом «sales development representative (outbound)» для дистанційної роботи вакансій поки немає.

Наші системи виявили незвичайну активність у вашій комп’ютерній мережі. Сторінка перевіряє, чи це ви надсилаєте запити, а не робот. Проте є інші хороші вакансії, які можуть вам підійти.

Sales representative

➡️ Управління CRM, наповнення бази даних потенційними інбаунд та аутбаунд клієнтами. Натискаючи «Продовжити», ви приймаєте Угоду про користування LinkedIn, Політику конфіденційності та Політику щодо файлів cookie. Отримуйте сповіщення про нові Представник з розвитку продажів вакансії sdr sales в Kyiv City, Ukraine. 🚀 Робота з унікальними спеціалістами, з можливістю брати участь у прийнятті рішень щодо підходу до розробки. Відпочинок, участь у регулярних тім-білдингах компанії та спортивних заходах. ✅ Досвід проведення email кампаній і аутбаунд продажів у LinkedIn (B2B).

📚 Повний доступ до освітньої інформації від INC4 Academy, менторство від Team Lead та 50% покриття вартості навчання на професійних курсах. 🇺🇸 Індивідуальні уроки англійської 2 рази на тиждень, з носіями мови для різних рівнів володіння, безкоштовно. 🗓 Гнучкий 5-денний (понеділок-п’ятниця) графік та можливість повної/часткової віддаленої роботи. Неробочими днями є 21 день відпустки, 10 днів лікарняного та державні Українські свята.

Почему Sales Enablement так важен для B2B компаний?

Якщо вас зацікавила вакансія, надсилайте своє резюме з коротким супровідним листом на нашу електронну адресу. Ніколи не пропускайте сповіщення про вакансії з новим додатком LinkedIn для Windows. ✅ Практичний досвід проведення дзвінків з клієнтами. Щоб створити сповіщення про вакансії для Представник з розвитку продажів вакансій в Kyiv City, Ukraine, увійдіть.

sales development representative робота

✅ 1-2 роки досвіду продажів як SDR, лідген в аутсорсинговій IT компанії. За вашим запитом «sales development representative (outbound)» для дистанційної роботи вакансій поки немає. Ви також можете повідомити про помилку адміністратору email абоочерез форму для зворотнього зв’язку .

Продавець інтернет-магазину, direct-менеджер (Instagram)

Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Компанія «VLF LTD» шукає менеджера з продажів / торгового представника для підтримки та розвитку нашого клієнтського портфеля. Ми є компанією, яка виконує функції відділу продаж для числених італійських виробників медичного та реабілітаційного обладнання. Наш ідеальний кандидат вже досвідчений за цим https://wizardsdev.com/ напрямком, а значить – готовий включитися в процесс та отримувати задоволення від своєї роботи та результатів. Натискаючи кнопку «Підписатися», ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. 💻 Можливість роботи на власному або наданому за запитом обладнанні, в тому числі використання надійного електро- та інтернет-обладнання від компанії.

Deja un comentario

Hola!! En que le podemos ayudar?

Seleccione uno de nuestros representantes para brindarle ayuda.

Elizabeth Lema
Elizabeth Lema

Estoy disponible

No estoy disponible

Dolores Ron
Dolores Ron

Estoy disponible

No estoy disponible