Očima recruitera: Jak si vylepšit Linkedin profil

Ve zkušenostech se rozepiš o tom, co ses na dané pozici naučil/a, s jakými programy si pracoval/a, čím si firmě přispěl/a (např. nějakou inovací apod.). Závěrem, není to o tom, zda upřednostníte LinkedIn profil nebo životopis. Váš životopis je stále vaší nejsilnější zbraní, když usilujete o získání nové práce.

jak vytvořit dobrý profil životopisu

Váš JOB PROFIL by si měla vybrat každá maminka, co si hledá práci. Protože “mámy ví, co je třeba a mají cit pro detail.” Ve spojení se zkušenostmi MÁMA JOB je to velké ulehčení při novém pracovním startu. Maminky díky vám nebudou hned deprimované, že neví, co do svého životopisu napsat. “Užitečnost, praxe a smysl naladit se na situaci pracujících maminek.” Skvělá práce. Životopis musí být přehledný, jasný a strukturovaný, jinak mu personalista nebude věnovat pozornost.

Všeobecný životopis pro všechny žádosti

Pokud nevíte jak začít, zkuste si vyhledat CV šablonou. Microsoft Word nabízí zcela zdarma hned několik zajímavých šablon, které můžete využít. Jakmile budete mít základ hotový, konzultant ze SMART Career Vám rád poskytne další tipy a rady.

Co všechno váš instagramový profil zahrnuje?

Smyslem této aktivity je vytvoření oficiálního profilu na profesní síti LinkedIn, který v budoucnu může pomoci žákům snáze získat jejich vytouženou profesi. Profil se stává účinným teprve tehdy, pokud je možné potvrdit vlastnictví s jeho majitelem. Čtou jen „bla bla bla“ a ve skutečnosti myslí na řízek v kantýně.

Jako účetní, například, můžete zmínit účetní software, který jste v práci používali (SAP, Pohoda, atd.). Struktura životopisu dále pokračuje informacemi o dosaženém vzdělání, které se uvádí v sestupném pořadí. Základní škola se neuvádí, pokud není zároveň vaším jediným vzděláním. Seřaďte pracovní historii chronologicky zodpovědné hraní hazardních her od nejaktuálnější směrem do minulosti. U každého zaměstnání uveďte název firmy a pracovní pozici, kterou jste zastávali, rok nástupu a odchodu a stručný popis Vaší pracovní náplně. Správně uvedené osobní údaje pomohou, aby si Vás personalista zapamatoval už po prvním přečtení životopisu a mohl se s Vámi spojit.

Co do životopisu nepatří?

Vytvoření a udržování kvalitního profilu na LinkedInu může být klíčem k vašemu úspěchu v profesním světě. Využijte tuto síť k tomu, abyste si vytvořili silnou základnu kontaktů, nalezli nové pracovní příležitosti a vytvořili si dobrou osobní značku. Když se vám podaří dodržovat výše uvedené body, využijete LinkedIn na maximum, což vám může otevřít mnoho nových dveří. Na konec tu máme kategorii věcí, které do životopisu nepatří vůbec.

jak vytvořit dobrý profil životopisu

Kontrolujte, zda máte správě uvedena data, zda vám nikde nechybí interpunkce a píšete spisovnou češtinou. V případě anglického životopisu si dejte pozor na výrazy, u kterých si nejste dobrý profil jisti, co znamenají a případně si vezměte na pomoc někoho, kdo jazyk ovládá. S vylepšeným životopisem máte větší šanci dostat se na pohovor, ať už bude osobně anebo online.

Jak napsat životopis? Podle pravdy!

V druhé části propojte vaše cíle a znalosti s touto pozicí, a ukažte zaměstnavateli, proč jste pro práci vhodní. Zmiňte, co jim přinesete a co by naopak oni přinesli vám. Ve třetí části zopakujte svůj zájem o pozici a způsob, kterým vás mohou v případě zájmu kontaktovat. Pokud zabírá několik stránek, můžete ho zkrátit, když si pohrajete s formátováním.

jak vytvořit dobrý profil životopisu

Pokud není nutně vyžadováno zaslání vašeho životopisu, postačí reakce prostřednictvím odeslání vašeho LinkedIn profilu pomocí žádosti „Easy Apply“. Personalista si vás také může najít na LikedIn sám, pokud váš profil splňuje kritéria, které jsou pro pozici potřeba, a to i když jste na danou roli nereagovali. Práci mimo obor silně zestručněte, nemusíte ani uvádět vše.

Deja un comentario

Hola!! En que le podemos ayudar?

Seleccione uno de nuestros representantes para brindarle ayuda.

Elizabeth Lema
Elizabeth Lema

Estoy disponible

No estoy disponible

Dolores Ron
Dolores Ron

Estoy disponible

No estoy disponible