Jak dodać lub usunąć kod PIN do profilu

Pomimo tego, że wiemy już jak współdzielić konto Netflix oraz że w teorii najbardziej opłaca się wybór planu premium, duża część internautów woli korzystać z serwisu streamingowego we dwójkę. Wówczas podczas tworzenia nowego konta należy wybrać plan standard, a następnie założyć dwa profile — po jednym dla każdej z osób, która będzie korzystać z platformy. W tym miejscu nie pozostaje nam nic innego jak co defi musi zrobić obok, aby utrzymać instytucjonalnych graczy zainteresowanych przez cointelegraph podzielenie kosztów pomiędzy dwóch użytkowników. Przypomnijmy, że przy planie standardowym miesięczny koszy abonamentu wynosi 43 złote, czyli 21,50 zł „na głowę”. Przeliczając to na roczny okres, otrzymujemy cenę 258 złotych za rok. Jeśli do Twojego planu Netflix dołączy nowy domownik lub jeśli zostały Ci wolne profile i chcesz je dobrze wykorzystać, możesz dodać profile Netflix do swojego konta.

Oto, jak to zrobić, korzystając z serwisu Netflix w przeglądarce internetowej lub za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej. Nie jest tajemnicą, że wiele osób korzysta z jednego konta Netflix. Minusem jest to, że każdy może uzyskać dostęp do Twojego profilu i sprawdzić, co oglądałeś.

  • Następnie wypełniamy pole z adresem e-mail oraz hasłem konta, na które przenosimy profil.
  • Cóż, bez dwóch zdań Netflix w tym zestawieniu wypada zdecydowanie najdrożej.
  • Spowoduje to utworzenie nowego profilu na Twoim koncie Netflix.
  • Odwiedź serwis Netflix i zaloguj się przy użyciu swojego konta.

Przyjrzyjmy się, jak usuwać lub edytować profile Netflix na telewizorze, iPhonie, Androidzie i komputerze. Gdy już tylko utworzymy poszczególne profile, możemy zacząć współdzielenie konta z grupą znajomych. Oczywiście wówczas każdy z nich musi mieć dostęp w postaci adresu e-mail oraz hasła. Przypomnijmy, że jeśli wybraliśmy plan premium, konto mogą dzielić między siebie cztery osoby, a plan standard daje przepustkę do treści dwóm osobom. Jakiś czas temu informowaliśmy, że Netflix wprowadza zmiany, walcząc ze współdzieleniem kont. Jednocześnie przedstawiciele serwisu VOD zakomunikowali, że udostępnili opcję pozwalającą na łatwe i szybkie przenoszenie profili między kontami.

Netflix i dzielenie konta w 2023 roku – nowe zasady i jak dodać użytkownika

Udostępnianie Netflix konto wśród krewnych (i nie tak znane) stało się całą religią. Podczas tworzenia konta Netflix domyślnie tworzony jest profil. Nie możesz usunąć tego profilu i musisz usunąć swoje konto Netflix, aby się go pozbyć. Na sam koniec tego tekstu warto również postawić sobie pytanie — co oglądać na Netflix. W tym miejscu znajdziemy całą masę odpowiedzi, ponieważ serwis regularnie rotuje swoją zawartością, dzięki czemu subskrybenci nie mogą narzekać na nudę.

Podobnie, jeśli tylko jedna osoba ma hasło do konta Netflix, tylko one mogą skonfigurować kody PIN i będą znać kod PIN dla każdego konta. Kod PIN może zostać zresetowany przez każdego, kto ma hasło do konta, a jeśli wszyscy z profilem z zablokowanym kodem PIN mają hasło, kod PIN nie jest bardzo skuteczny. Dodatkowo wielka brytania nie może przyjąć csdr kupić-w post-kwartał, miesiąc) tryb platforma działa z przenoszeniem profili z poszczególnych kont, które jest niejako zapowiedzią nadchodzących zmian. W skrócie, jeżeli z danego planu korzysta kilku użytkowników, teraz będą mogli w prosty sposób przenieść swoją listę czy rekomendacje na nowy profili, który oczywiście będzie w pełni płatny.

Jeśli robisz to z komputera lub telefonu komórkowego, proces jest w zasadzie podobny. Przed wyborem profilu edytuj jego ustawienia w ikonie ołówka i wybierz awatar, który najbardziej Ci się podoba. Opcje dostosowywania są prawie nieograniczone, więc Twoim problemem będzie teraz wybranie odpowiedniej ikony dla swojego profilu.

Zaleta udostępniania konta Netflix

U nas nie ma umów, opłat za anulowanie ani innych zobowiązań. Jeśli stwierdzisz, że serwis Netflix nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zmienić plan lub anulować członkostwo online w dowolnym momencie.Rejestracja w serwisie Netflix jest prosta! Skorzystaj z poniższych instrukcji dotyczących Twojego urządzenia. Po sfinalizowaniu transakcji należy wysłać zaproszenie do naszego kompana drogą mailową lub SMS-em.

Aby to zrobić, naciśnij przycisk „Zmień” obok opcji „Ograniczenia wyświetlania” powyżej opcji „Blokada profilu”. Jeśli wybierzesz kategorię wiekową przekraczającą limit dozwolony dla profilu Dzieci, interfejs użytkownika przystosowany dla dzieci nie będzie dostępny na tym profilu. Znajdziesz na niej klasyki HBO Originals jak Rodzina Sopranos oraz filmy produkcji Warner Bros, m.in. Od dłuższego czasu Netflix mówił o wprowadzeniu nowych regulacji, dotyczących udostępniania kont innym użytkownikom. Ostatecznie, serwis stanął na swoim i 23 maja zmienił zasady tzw.

Tworzenie profili

Tak, możesz używać tego samego profilu Netflix na wielu urządzeniach jednocześnie. Upewnij się jednak, że nie przekraczasz limitu urządzeń ustawionego dla Twojego planu itaconix ostrzega o przychodach, ponieważ ważą jednorazowe koszty niższe Netflix. Tak, możesz zmienić swój profil Netflix, kiedy tylko chcesz. Jeśli jednak coś oglądasz, musisz wyjść z okna odtwarzacza, aby zmienić profil w serwisie Netflix.

Jak zapłacić za Netflix?

Player – to platforma streamingowa telewizji TVN, w której m.in. Przedpremierowo obejrzysz ulubione seriale jak Na Wspólnej, Ucho Prezesa czy The Crown oraz kinowe i Oscarowe megahity. Abonament kosztuje od 10 do 64 zł miesięcznie, zależnie od wybranego pakietu (np. Player + kanały TV za 40 zł/msc).

Dzięki niej nie utracimy zapisanych filmów i seriali w zakładce moja lista, a także historii oglądania. Po otwarciu aplikacji Netflix lub wejściu na naszą stronę wybierz opcję Zaloguj się, aby wejść na swoje konto i zacząć oglądać filmy, seriale i programy. Możesz zalogować się na dowolnym kompatybilnym urządzeniu lub nawet kilku takich urządzeniach. W przypadku problemów zapoznaj się z poradami w artykule Nie mogę się zalogować w serwisie Netflix.

Dodatkowo żadna z tych osób nie musi narzekać na przetasowania w bibliotece filmów i seriali, ponieważ każdy z użytkowników posiada swój własny dedykowany profil. Tam bez problemu algorytm Netflixa oraz innych serwisów dostosuje podawane treści pod preferencje widza i zapamięta jego poprzednie seanse. W przypadku polskiego rynku platforma ustaliła cenę dodatkowego profilu na 9,99 zł miesięcznie.

Dzięki temu możliwe jest zabezpieczenie naszych profili w taki sposób, aby dzieci nie wchodziły na nasz profil i nie oglądały materiałów, które nie są dla nich przeznaczone. To też przydatne wtedy, gdy konto Netflix dzielimy z innymi członkami rodziny i nie chcemy, aby oglądali oni cokolwiek z naszego profilu. Podobnie, jeśli tylko jedna osoba ma hasło do konta Netflix, tylko ona może ustawić kody PIN i będzie znać kod PIN dla każdego konta. Jest to głównie kontrola rodzicielska, która została naśladowana dla dorosłych, ale możesz jej użyć, aby chronić swój profil przed wszystkimi, z wyjątkiem właściciela konta.

Tymczasem w planie premium dzieląc 60 złotych na cztery profile, otrzymujemy 15 złotych. Możesz w dowolnym momencie zaktualizować informacje na swoim koncie, zmienić powiązany z nim adres e-mail lub numer telefonu albo wybrać inny plan abonamentowy. Takich zmian można dokonać w sekcji Konto znajdującej się w naszym menu.

Jeśli nie możesz zmodyfikować profilu na swoim urządzeniu, otwórz stronę Netflix.com w przeglądarce internetowej i wykonaj powyższe kroki. Viaplay – to platforma pochodząca ze Skandynawii, która oferuje produkcje nordyckie oraz międzynarodowe. Zależnie od wybranego pakietu, abonament kosztuje od 15 do 55 złotych miesięcznie. Netflix oficjalnie nie zabrania udostępniania konta innym osobom, ale ma pewne ograniczenia dotyczące liczby ekranów, na których można oglądać filmy i seriale jednocześnie. W zależności od wybranego pakietu, może to być jeden, dwa lub cztery ekrany.

Wejdź na stronę Netflix.com i zaloguj się na swoje konto. Ekran powitalny Netflix zawsze pozwoli nam wybrać profil, z którym mamy zamiar wejść do serwisu, ponieważ w ten sposób system załaduje preferencje zgodnie z wybranym przez Ciebie użytkownikiem. Tak więc, jeśli ktoś w domu skończył oglądać ostatni sezon La Casa de Papel, nie otrzymasz żadnych spoilerów z zapowiedziami późniejszych rozdziałów, jeśli jeszcze go nie zacząłeś. W tym miejscu kończy się pierwsza część zadania, ponieważ w drugiej kolejności na wysłane zaproszenie musi odpowiedzieć sam zainteresowany. Na wskazany adres e-mail otrzymuje się wtedy wszystkie niezbędne informacje oraz przycisk z akceptacją. Wówczas trzeba tylko określić urządzenie, z którego będzie się korzystać, a Netflix zezwoli na współdzielenie konta przez jedną osobę zamieszkującą inne gospodarstwo domowe.

Deja un comentario

Hola!! En que le podemos ayudar?

Seleccione uno de nuestros representantes para brindarle ayuda.

Elizabeth Lema
Elizabeth Lema

Estoy disponible

No estoy disponible

Dolores Ron
Dolores Ron

Estoy disponible

No estoy disponible